Isaiah Sirois – Dave Toomey |
Bishop Guertin HS |
Ruby Debellis – Alexa Groenke |
Bloomington Jefferson |
Jing Jing Zeng – Henry Fronk |
Bloomington Jefferson |
Chris Barnes – Will Kann |
Cedar Rapids Washington HS |
Caroline Berg – Ali Lundy |
Cedar Rapids Washington HS |
Yassin Ahmed – Stryker Thompson |
Como Park |
Theodore Appel – Reid Wade |
Des Moines Roosevelt High School |
Maxwell Pilcher – Jacob Appel |
Des Moines Roosevelt High School |
Kathryn Bulanek – Charles Seidel |
Eagan High School |
Collin Amundson – Matthew Erickson |
Eagan High School |
Crystal Chang – Michelle Chang |
Eden Prairie High School |
Katherine Gao – Alexander Ham |
Eden Prairie High School |
Wesley Wang – Andrew Yang |
Eden Prairie High School |
Daniel Hensel – Jacob Kahn |
Glenbrook North |
Aaron Kreiner – Jacob Rose |
Glenbrook North |
Sahar Merchant – Ryan Spector |
Glenbrook North |
Aaron Charous – Jeremy Hoffen |
Glenbrook North |
Brett Cotler – Anthony Trufanov |
Glenbrook North |
Amber Olson – Sarah Lee |
Glenbrook North |
Nishanth Asokan – Noah Kerwin |
Glenbrook South High School |
Chris Callahan – Brent Mitchell |
Glenbrook South High School |
Michael Callahan – Brian Roche |
Glenbrook South High School |
Chris Coleman – Harrison Kenner |
Glenbrook South High School |
Avi Dravid – Joann Lin |
Glenbrook South High School |
Elizabeth Berlin – Vignesh Alla |
Glenbrook South High School |
Jacob Fontana – Evan Runburg |
Homewood-Flossmoor HS |
Marcus Mangel – Jazeth Diaz |
Homewood-Flossmoor HS |
Carter Levinson – Bobby Swetz |
Homewood-Flossmoor HS |
Joseph Weideman – Henry Wright |
Iowa City High School |
Drew Gartner – Michael Olesberg |
Iowa City High School |
Connor Schmidt – Elias Holman |
Iowa City High School |
Kai Trepka – Layla Siddig |
Iowa City West High School |
Edward Yao – Richie Zhang |
Iowa City West High School |
Audrey Hopewell – Lauren Knudson |
Iowa City West High School |
Langston Bailey-Murray – Spencer Roetlin |
Iowa City West High School |
Shireen Abesteh – Brandon Lov |
Maine East H.S. |
Christie Bek – Sherri Ho |
Maine East H.S. |
Arjun Patel – Patricia Leon |
Maine East H.S. |
Mahnoor Jamal – Salman Kaleel |
Maine East H.S. |
Jonathan Cook – Thomas Van Bibber |
Marquette University High School |
Raymond Thai – Sukarn Chokkara |
Millard North |
Margaret Cunliffe – Cailin Winters |
Millard West High School |
Lillie Ouellete-Howitz – Trace Thompson |
Minneapolis South |
AJ Gerick – Klayton Elliot |
Minneapolis South |
Nadia Goldman – Dana Saari |
Minneapolis South |
Divya Gupta – Alisa Bajramovic |
New Trier High School |
Will Lowe – Cameron Dehmlow Dunne |
New Trier High School |
Mia Temkin – Ambria Benesch |
Niles North High School |
Ben Barov – Sam Eschker |
Niles North High School |
Miranda Kang – Gershom Chan |
Niles West High School |
Janat Ahmed – Breana Brill |
Niles West High School |
Sana Khan – Lizzie Prete |
Niles West High School |
Nick Charles – Rebecca Harbeck |
Niles West High School |
Lia Isono – Kris Trivedi |
Niles West High School |
James McLellan – Faith Geraghty |
Niles West High School |
Julia Sarata – Alwin Alex |
Niles West High School |
Max Boyum – Sam Breske |
O’Gorman |
Jonah Dally – Daniel Waddell |
O’Gorman |
Lauren Kirkley – Shreya Shankar |
Rosemount High School |
Kendall Hitch – Sabrina Gowda |
seaholm |
Connor Munsinger – Jaedon Kroger |
SF Roosevelt |
Cierra Schneider – Allison E Roehrich |
SF Roosevelt |
Allen Chov – Aljosa Cucak |
SF Roosevelt |
Brandon Rivard – Ryan Wellman |
Sioux Falls Lincoln |
Philip Erikson – Seth Miller |
Vermillion High School |
Teagan McNary – Priyanka Ghosh |
Vermillion High School |
Zachary Person – Kyle McKee |
Washington High School |
Jackson Shriver – Maggie O’Brien |
Watertown High School |
Haley Larsen – Tiffany Haas |
Wayzata High School |
Priyanka Narayan – Kate Gehling |
Wayzata High School |
Ishita Kamboj – Madison Marko |
Wayzata High School |
Blaize DePass – Nikhil Krishnan |
Wayzata High School |
Bob Dai – Jessica Weng |
Wayzata High School |
Kate Carroll – Soniya Coutiho |
Wayzata High School |
Brody Diehn – Rishi Shah |
West Des Moines Valley |
Lauren Phalen – Sam Hites |
West Des Moines Valley |
Sam Basler – Nolan Dahm |
West Des Moines Valley |
Peyton Wells – Lia Hagen |
Westside |
Lily Saker – Patrick Hodson |
Westside |
Renee Stewart – Cora Dorau |
Westside |